OC logo
Banner


geocache GeoPath
Pełny ekran
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
Zichtbaarheid Wat is dit?HelpUitlegZichtbaar - Voor iedereen zichtbaar
Niet zichtbaar - Alleen zichtbaar voor de maker
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: 20 Meer opties
Naam Soort Score Publicatie datum Aantal caches Voltooid
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema771.542015-03-222310
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema764.862015-03-222290
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema764.182015-03-222280
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema708.082014-08-182120
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema708.082014-08-182120
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema704.742014-08-182110
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema698.062014-08-182090
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema698.062015-02-062090
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema694.722015-03-022080
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema688.042015-03-022060
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema684.72015-02-222050
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema684.022014-08-182040
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema678.022014-03-062030
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema678.022015-02-252030
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema674.682015-03-022020
Avontuur op de grens Nederland en D (...) Thema557.782015-02-221670
Ontdek de grens van België Nederland #1 Verkennen3342015-03-281000
Ontdek de grens van België Nederland #2 Verkennen3342015-03-281000
Ontdek de grens van België Nederland #4 Verkennen3342015-03-281000
Ontdek de grens van België Nederland #3 Verkennen327.322015-03-28980


Verander afbeelding

Verander de naam

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. {leadingUserName}
Status
{ptStatus} Wijzig status
Voltooid {conquestCount} keer
Score {ptPoints} punten
Aantal caches {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% nodig om deze GeoPath te voltooien 100% ( caches) Wijzigen
Soort GeoPath {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Publicatie datum {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Eigenaar {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Beschrijving GeoPath
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Caches in GeoPath

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken
Voortgang van deze GeoPath


{powerTrailserStats}

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log