Grootste niet-commerciele geocaching netwerk
Geopaths - Maak je eigen geoartpagina
Statistieken, GPX, zoeken. alles voor niets
Mails ontvangen over nieuwe caches en logs
Alle geocaching mogelijkeden 100% gratis

 Wpisy do logu Melick Ohé 2    {{found}} 4x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x  

4933 15-08-2018 20:06 2Pinten (user activity65) - Znaleziona

Vandaag de fiets in de auto gezet en naar Melick vertrokken om daar wat opgeloste Mysteries te loggen.
Na menig uurtje puzzelen hadden we 5 van de 7 puzzels opgelost maar nr 6 en 7 bleven een vraagteken voor ons, dan toch maar even een hint vragen aan de Co en gelukkig was die zo vriendelijk om ons verder te helpen.
Het begon al goed want toen ik aan wilde fietsen bleek dat ik nr 1 en 2 niet op de gps had staan, gelukkig was er internet en kon ik de coördinaten dus opzoeken, de rest van de tocht verliep zonder problemen alle caches werden vlot gevonden.

Dank voor de cache.

1037 03-05-2014 01:49 TASTTOE (user activity88) - Znaleziona

Ook deze goed kunnen vinden, samen met Vissy.

Op het tussenstuk naar de volgende nog hard moeten lopen, onze mobiele eetschuur had in de verte een bankje zien staan al waar hij het een en ander kon nuttigen .

Best wel handig als je onderweg kunt eten zonder op de grond te hoeven zitten en dan ook nog eens uit te kunnen kijken naar waar vroeger een Romeinse villa heeft gestaan.

 

Bedankt voor deze 

903 17-04-2014 23:20 hoedje (user activity119) - Znaleziona

Wat een gepuzzel gelukkig is Harrie daar ietsje handiger in zodat wij deze al vlug boven konden halen, nog geen Piet gezien maar dat kan altijd nog.

Natuurlijk zijn wij wel benieuwd wie we gaan begroeten.

 

Piet bedankt voor deze mooie serie

894 17-04-2014 11:15 harrieklomp (user activity358) - Znaleziona

Na uren puzzelen met bekende en onbekende puzzels en zeer veel zoekwerk op het internet en natuurlijk een aantal malen de maker gemaild voor een extra hint konden Hoedje en ik dan vandaag eindelijk op stap om de caches te zoeken. Tijdens de mailwisseling met de maker van deze mooie caches melde psalesman dat hij zou proberen om tijdens onze ronde eens ter plekke te kijken en kennis te maken.

Hier konden we auto redelijk goed parkeren en konden we de rest van deze serie lopend gaan doen. Hoedje had hier al snel de cache gevonden en we konden onze namen dan bijschrijven.
Op weg naar nummer 3 zagen we een fietser die ons al tegemoet kwan en dit bleek dan ook de maker psalesman te zijn.

Bedankt psalesman voor deze zeer leuke cachepuzzel reeks en hopelijk komen er nog meer caches van psalesman.

Groeten,
Harrie

879 08-04-2014 12:27 Centrum Obsługi Geocachera - Komentarz Centrum Obsługi Geocachera

De cache is goedgekeurd door het OC-Team